son dakika haberler No Further a Mystery

LGS tercihleri ne zaman başlayacak? LGS lise tercih ekranı bilgisi! MEB LGS 2024 tercih kılavuzu yayınlanma tarihi!

Maldivler, İsrail pasaportu sahiplerinin ülkeye girişini yasaklamak için yasa değişikliği yapacak

İran, Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindeki yetkililerin hayatını kaybettiği helikopter kazasının ardından kritik bir sürece girdi.

Kademeli emeklilik son dakika gelişmeleri, erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından takip ediliyor. EYT düzenlemesi sonrası gündeme gelen kademeli emeklilik ile 2000-2008 arası sigorta girişliler emeklilik hakkının kendilerine de tanınmasını talep ediyor. Sigortalı çalışanların belirli bir yaşa ve prim gün sayısına ulaştıklarında kısmi olarak emekli olmalarını sağlayan kademeli emeklilik ile ilgili Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan konuyu köşesine taşımıştı.

Babası okuldan ayrıldığı için telefonunu diğer ailelere teslim eden öğrenci bu kez kimliği ile sınava giriş belgesini yanına almadığını fark etti. Öğrenci, babası ile diğer velilerin çabasıyla getirilen kimlik ve belgeyle son anda sınav salonuna girebildi.

Her zamankinden daha yaygın bir şekilde kullanılan "toksik ebeveynlik" kavramı ne anlama geliyor? Ne kadar yaygın bir Haberler sorun?

Üzerinde ''İsrail'e Kırmızı Kart'' yazan tişört giyen protestocu, kendini kale direğine zincirledi

YALIN, profesyonel müzik kariyerinin twenty’nci yılını Beşiktaş Stadyumu’nda verdiği konserle kutladı.

Sinemanın neredeyse 30 yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim onu Helloç tanıyamayacağımızı, sinema seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf gelse de işin aslı bu.

Kırıkkale'de Bozkır Dağcılık Kulübü İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etti

Şans Topu sonucu sorgulama ekranı 2 Haziran 2024 Milli Piyango On the internet üzerinden erişime açıldı. Haftanın sonuncu Şans Topu canlı çekilişi, pazar akşamı Sisal Şans tarafından noter huzurunda saat 20.00'da başladı. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den de yayınlanan canlı Şans Topu çekilişinin hemen ardından Şans Topu çekiliş sonuçları ile kazandıran numaralar ilan edildi.

Yanı sıra, Rusya Sağlık Bakanlığı şu ana kadar yaşamını yitiren forty one kişinin kimliğini de yayınladı.

Vladimir Putin eighteen saat sonra Rusya'daki terör saldırısına dair açıklamalarda bulundu. Putin yaşananları 'kanlı ve barbarca bir terör saldırısı' olarak Haberler nitelendirdi.

Şanlıurfa'da emniyet personellerini taşıyan midibüs alev alev yandı. Yaralının olmadığı yangında, midibüs kullanılamaz hale geldi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *